Про нас
Тибетська (китайська) медицина профілактику захворювань вважає найважливішим методом оздоровлення організму, оскільки при цьому не допускається появи захворювання.
Східна мудрість свідчить:
«Хворобу треба лікувати за 3 роки до його появи, а не за 3 дні до смерті».
Східні медики виявляю порушення гармонії на ранньому етапі, або визначають схильність організму, після чого дають рекомендації і навчають пацієнта методів самодопомоги.
Індійський філософ і історик медицини Д. Сінгх зазначає, що «індійські лікарі спочатку воліють лікувати дієтою..., і тільки в крайньому випадку звертаються до ліків... Індійські лікарі знали про токсичність ліків». Стародавнє індійське вислів: «Якщо до 30 років ти не навчився бути лікарем для самого себе, то ти сам наблизив свою смерть».
Профілактика захворювань робить пацієнта (не лікаря) головним в оздоровчому процесі. Навчений лікарем пацієнт - сам собі лікар, сам контролює стан здоров'я. Сократ говорив: «Якщо людина сама стежить за своїм здоров'ям, то важко знайти лікаря, який знав би найкращий спосіб для її здоров'я, ніж сама людина.Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу».