Капсули Вейкан "ТЯНЬШИ"
(біологічно активна добавка до їжі)
Капсули Вейкан "Тяшні" — далі Вейкан, застосовують у розв'язанні проблем серцево-судинної системи (забов), як-от інфаркт, інсульт, стенокардія, гіпертонічна хвороба, варикозне розширення вен, атеросклероз. Також Вейкан застосовується для поліпшення пам'яті, для профілактики старечої недоумства, у разі захворювань ендокринної системи, зокрема діабету, захворювань нирок, шлунково-кишкового тракту; у разі порушення репродуктивної функції, безпліддя, олігоспрами у чоловіків, дисфункціях яєчників у жінок; для нормального розвитку дітей, починаючи з раннього віку.
Основний склад Вейкана «Танші» Лецитин, бета-каротин, олія паростків пшениці, що містить природний вітамін Е (600 мг у 100 г Вейкана), поліненасичені жирні кислоти (ліноленова кислота (6 г у 100 продукту), олійна кислота, лінолева кислота (40 г у 100 г продукту)), акан, ситерол твердий 28-вуглецевий стерол, фосфоліпід (15 г у 100 г продукту), рослинний ергостерол та інші речовини.
У м'якій капсулі міститься масляна прозора рідина блідо-жовтогарячого кольору з червоним відтінком без специфічного запаху. У капсулі міститься певна кількість лецитину. Під час його флоккуляції можуть бути речовини у формі пластівців. Це нормальне явище.
Цілющі та профілактичні властивості, відновлення функцій органів.
Вейкан «Тяшкіні» є натуральною, функціональною олією із паростків злакових культур. Поживна цінність його дуже висока. 28-вуглецевий стерол, що міститься в ньому, може підвищувати збудження та витривалість організму, підвищує функції серця під час навантажень, зменшує його потребу в кисні.
Вейкан «Тяшкіні» є ефективним засобом профілактики надмірного окислення жирів, а також:
1. Запобігає окисленню тканин
2. Сприяє кровообігу
3. Запобігає захворюванням кровоносних судин серця
4. Підвищує функції статевих органів
5. Видаляє жири, що виділяються шкірою
6. Видаляє всі дискомфортні явища, спричинені клімаксом
7. Уповільнює процес передчасного старіння.
Завдяки цим властивостям Вейкан «Тяшно», як харчова добавка з оздоровлювальною властивістю, звернув на себе увагу багатьох вчених.
Властивості активних складників БАД «Капсули Вейкан «Тяніші»
Олія паростків пшениці
Олія паростків пшениці отримана за спеціальною технологією, яка дає змогу повністю зберегти поживну цінність усіх компонентів. Воно надзвичайно багате на вітаміни, мінерали, амінокислоти, хлорофіло, поліненасичені жирні кислоти та інші біологічно активні речовини. Наукові експерименти показали, що олія паростків пшениці багата на вітамін Е, лінолеву кислоту, 28-вуглекислий стеарат і деякі непізнані біологічно активними компонентами. Воно є дуже цінним функціональним масляним продуктом, і за вмістом вітаміну Е займає провідне місце серед олій рослинного походження. Саме в олії паростків пшениці міститься найбільша кількість вітаміну Е, порівнюючи з іншими оліями рослинного походження. Загальновідомим є той факт, що олія паростків пшениці надає силу організму та робить його витривалішим. Крім того, воно має такі біологічні активні властивості: 1. Підвищує тонус м'язів; 2. Підвищує опірність навантаження на серце; 3. Видаляє біль у м'язах від втоми, знижує тертя м'язів; 4. Покращує обмін речовин; 5. Збільшує постачання серця киснем і зменшує цю його потребу.
Вітамін Е (токоферол)
Щодо ролі вітаміну Е в організмі людини, то вона має велике значення. У разі його браку будь-яка людина може захворіти на малокров'я. Для жінок, крім цього, дефіцит вітаміну Е чинить поганий вплив на зовнішність, на шкірі можуть з'явитися коричневі плями. За достатньої кількості вітаміну Е, навіть у разі розрідженого повітря, свідомість людини буде добра, вона почуватиметься комфортно, без відчуття втоми. Вітамін Е пригнічує процес надмірного окислення жирів; підтримує цілісність клітин; регулює синтез усіх речовин в організмі людини. Завдяки цьому вітамін Е покращує прохідність кровоносних судин, запобігає цирозу кровоносних судин, крововиливу мозку, інфаркту міокарда, стенокардії. Водночас він підвищує активність клітин головних органів (серце, печінка, нирки) і підвищує витривалість м'язів.
Властивості вітаміну Е:
1. Є найпотужнішим антиоксидантом серед усіх відомих вітамінів, захищає наші клітини від впливу вільних радикалів
2. Підвищує фізичну витривалість, покращуючи ефективність використання кисню організмом
3. Підвищує стійкість до кисневого голодування мозку та серцевого м'яза
4. Захищає від впливу пасивного куріння (коли людина сама не курить, але вдихає тютюновий дим від людей, що курять поруч) і атмосферних забруднень
5. Входить у структуру мембран клітин організму, захищаючи їх від вільних радикалів, і сприяє передаванню нервових імпульсів; зменшує відчуття оніміння й судоми в кінцівках
6. Має вплив на стан шкіри: сприяє її омолодженню, розгладжуванню зморщок, розсмоктуванню рубцевої тканини, запобігає утворенню на шкірі темних коричневих пігментних плям ("плями старості")
7. Зміцнює імунну систему
8. Захищає червоні кров'яні клітини, що транспортують кисень, у такий спосіб забезпечуючи подих клітин
9. Перешкоджає утворенню тромбів; зміцнює стінки судин; знижує ймовірність розвитку атеросклеротичних уражень у судинах будь-якої локалізації
10. Сприяє накопиченню у внутрішніх органах жиророзчинних вітамінів, особливо вітаміну А
11. Стимулює м'язову діяльність
12. Бере участь в утворенні сперми, прогестерону (жіночого статевого гормону, що виробляється жовтим тілом яєчників); сприяє овуляції (виходу яйцеклітини з фолікула яєчників) і заплідненню, нормальному перебігу вагітності та розвитку плода; підвищує потенцію
13. Впливає на функцію гіпофіза, надниркових залоз, щитоподібної залози та статевих залоз
14. Перешкоджає розвитку онкологічних захворювань
15. Запобігає розвитку катаракти, є важливим імунним фактором для очей, особливо для кришталика
16. Перешкоджає запальним процесам у тканинах
17. Регулює обмін білків, жирів і вуглеводів
Лецитин
Ліцитин високої чистоти, що міститься в добавці, є головним компонентом оболонки клітин. У клітинах і тканинах усіх органів організму міститься лецитин, тому він називається "фундаментальною речовиною життя". Він має шість нижчезазначених функцій:
1. Запобігає появі ознак недоумства в старості
2. Покращує пам'ять у дітей
3. Сприяє утворенню клітин мозку в коренях
4. Ефективно запобігає утворенню "сальної" печінки
5. Є гарним косметичним засобом
6. Покращує кровообіг у кінцівках.
Лецитин ефективно допомагає організму засвоювати вітамін Е, тому його оздоровчий ефект очевидний:
1. Входить до складу клітинних мембран, особливо мозку, печінки та нирок; найбільше його в нервовій тканині
2. Бере участь в обміні речовин та обміні вітаміну Е
3. Знижує рівень холестерину в крові та перешкоджає його відкладенню на стінках кровоносних судин
4. Підтримує нормальну функцію печінки та нирок; перешкоджає розвитку цирозу печінки; сприяє відновленню діяльності печінки після шкідливої дії алкоголю
5. Покращує імунітет і пригнічує ріст ракових клітин
6. Забезпечує здоровий вигляд шкірних покривів: перешкоджає надмірній активності сальних залоз
7. Є попередником ацетилхоліну — найважливішого передавача нервових імпульсів в організмі.
Лецитин також необхідний: • Для нормального утворення та розвитку мозку плода • Для гарної пам'яті в дітей і запобігання старечому слабоумству • У разі хвороби Паркінсона.
Значення лецитину для життя і здоров'я людини
Лецитин (фосфаліпідацилхолін) належить до групи фосфатидилгліцерину. Ця речовина має важливе біофункціональне значення. До того ж лецитин містить ще одну важливу для організму речовину — холін, ці дві речовини в взаємодії виконують найважливіші біологічні функції:
1. Затримують процес старіння, є важливою конструктивною речовиною біомембрани, тому можуть відновлювати біомембрану, зруйновану вільним радикалом.
2. Покращують трансмісійну функцію нервової системи, підвищують активність мозку.
3. Активізують целітарний рух, посилюють скорочення м'язів, прискорюють процес загоєння епідерми, покращують функцію інсуліну та кісткових клітин, інтрогліальних клітин, сприяють вилікуванню безлічі захворювань невропатичного походження — неврозу, епілепсії, дементії.
4. Здатні регулювати рівень холестерину в крові, забезпечуючи у такий спосіб вміст холестерину на рівні потреби.
5. Сприяють жировому обміну, запобігають утворенню гіполізу печінки. Лецитин містить холін, що дає змогу перешкоджати концентрації жирів у печінці та виникненню гіпооліпозу. Тому в клінічних умовах для лікування цирозу печінки, гепатиту та інших гепатичних хвороб застосовують лецитин і холін, що забезпечує позитивний ефект.
Лецитин виконує безліч важливих функцій, тому він отримав широке поширення як ефективний оздоровчий засіб.
Лінолева кислота
Олія паростків пшениці містить 80% поліненасичених жирних кислот, з них 50-60% — лінолева кислота.
Лінолева кислота як засіб профілактики та допоміжний засіб лікування відіграє важливу роль під час лікування хвороб серця, склерозу кровоносних судин, ожиріння та діабету. Експерименти, проведені в 70-х роках, показали, що у разі додавання лінолевої кислоти можна запобігти гіпертонії.
Лінолева кислота під час сполук з арохідодною кислотою сприяє утворенню переднього тіла простати й не тільки покращує обмін речовин, але й надає силу організму.
Бета-каротин
Є попередником вітаміну А. Відомий три типи каротинів (альфа, бета та гама). Найбільшою біологічною активністю має бета-каротин, оскільки під час його розпаду в організмі утворюється дві молекули вітаміну А (інші типи утворюють по одній молекулі).
Каротин є потужним антиоксидантом, що блокує перекисне окиснення ліпідів клітинних мембран і і імуномодулятором. Як і вітамін А, бета-каротин відіграє істотну роль у формуванні епітеліальної тканини, що входить до складу шкіри, залоз, слизових оболонок, витичних органів дихального, травного та сечостатевої трактів.
Розщеплення каротинів на молекули вітаміну А здійснюється в кишківнику. Ступінь засвоєння каротинів із їжі залежить від вмісту в ній жирів і наявності вільних жовчних кислот, емульгувальних жирів.
Бета-каротин надходить в організм із рослинною їжею, переважно з овочами та фруктами, що мають жовто-жовтогарячо-червоний колір (наприклад, морква). Потрапляючи в організм, бета-каротин тільки за потреби перетворюється на вітамін А. Тому під час його вживання немає небезпеки передозування та накопичення токсинів, як це буває в разі вживання надмірних доз вітаміну А, особливо синтетичного, що продається в аптеках.
Бета-каротин має всі властивості, властиві вітаміну А:
1. Є потужним антиоксидантом
2. Стимулює імунну систему; скорочує тривалість хвороби
3. Грає істотну роль у формуванні епітеліальної тканини, що входить до складу шкіри, залоз, слизових оболонок, органів дихального, травного та сечостатевої трактів
4. Покращує стан шкіри, нігтів і волосся
5. Сприяє швидкому загоєнню ран і виразок
6. Зміцнює зуби та кістки
7. Стимулює ріст кісткової тканини та забезпечує нормальний ріст організму
8. Протистоїть руйнівному впливу канцерогенних речовин, що потрапляють в організм, а у великих дозах здатний зменшити розміри новоутворень
9. Знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань
10. Підсилює дію статевих гормонів, стимулює синтез естрогенів (жіночих статевих гормонів); сприяє усуненню болю під час менструації
11. Бере участь в утворенні зорових пігментів; протидіє "курячій сліпоті" й ослабленню зору
12. Впливає на функцію щитоподібної залози та надниркових залоз
13. Захищає від шкідливого впливу екології та сонячної радіації
14. Сприяє нормальному протіканню вагітності та лактації
Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК)
У олії паростків пшениці ПНЖК представлені як альфа-ліноленова кислота (омега-3), а також лінолева та гамма-ліноленова кислота (що відносяться до омега-6 жиру). Ці жири вважаються незамінними, тобто не синтезуються в людському організмі, і мають споживатися з їжею. Найкраще співвідношення в організмі омега-3 й омега-6 — один до одного (1:1).
Джерелом омега-3 серед харчових продуктів є: дичина, холодноводна риба, риб'ячий жир, лляна олія, соєва олія, олія волоського горіха, курячі яйця.
Джерелом омега-6 є: материнське молоко; аптечний огірочник; першоколір весняний; олія з кісточок чорної смородини; кукурудзяна олія та соняшникова олія.
Властивості ПНЖК:
1. Входять у структуру клітинних мембран, мієлінових оболонок нервів і сполучної тканини
2. Беруть участь у синтезі простагландинів (гормоноподібних речовин, які підвищують температуру тіла, знижують кров'яний тиск, розширюють або звужують просвіт бронхів, стимулюють вироблення гормонів, збільшують чутливість нервових волокон тощо)
3. Сприяють швидкому перетворенню холестерину та виведенню його з організму
4. Підвищують еластичність і знижують проникність кровоносних судин
5. Перешкоджають розвитку запальних і алергічних процесів
6. Покращують діяльність статевих залоз
7. Вливають на інтенсивність росту дітей
8. Покращують стан шкірних покривів
9. Необхідні для руйнування кишкових токсинів
10. Беруть участь у синтезі лецитину в печінці та обміні вітамінів групи B
Показання до застосування БАД «Капсули Вейкан «Тяші»:
під час профілактики захворювань і як загальнооздоровчий засіб: • Період іспитів і сесій • У разі підвищеного розумового та фізичного навантаження • Стресові ситуації • Втрата блиску волосся і шкіри • У разі вегетаріанського харчування та в період випробувань • Період активного росту організму (підлітковий вік) • Підводникам, працівникам метрополітену, шахтарів та іншим працівникам в умовах дефіциту сонячного світла • Вагітним, починаючи з 4-го місяця вагітності та в період лактації • У спортивно-медичній практиці • Для профілактики порушень гостроти зору (як підтримувальний засіб під час розвитку короткозорості та далекозорості), катаракти та ін.
у разі захворювань: • Серцепосудисті захворювання, зокрема атеросклероз, гіпертонія, стенокардія, інсульт, інфаркт • Синдром хронічної втоми • Цукровий діабет • Захворювання печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту • Нервово-психічні та неврологічні захворювання, зокрема розсіяний склероз • Гіпоїмунні стани, а також у комплексній терапії хворих Плаття • Шкіряні захворювання, зокрема імпетіго, вугрова висипка, дерматит, екзема, псоріаз та ін. • Порушення репродуктивної функції, зокрема під час чоловічого та жіночного безпліддя; порушення менструального циклу; фіброміоми; мастопатії • Передменструальний і клімактеричний синдроми; у разі альгодисменорі (болісняної менструації)
Протипоказання: Не рекомендується у разі швидкозростної фіброміомі, у разі індивідуальної нестерпності до компонентів БАД.
Спосіб уживання:
Приймати під час максимальної роботи меридіана того органа, на який ви хочете впливати, запиваючи капсулу 0,5-1 склянкою теплої води. За потреби — друге приймання з 21 до 23 годин (під час максимальної активності меридіану потрійного нагрівача).
Дозування • Дітям до 10 років: по 1 капсулі двічі на тиждень • Дітям до 14 років: по 1 капсулі через два дні • Дорослим: по 2-3 капсули на день
Тривалість вживання 1-3 місяці
Форма випуску 30 капсул в пакованні
Основні | |
---|---|
Виробник | БЕТ |
Властивості | живлення |
- Ціна: 1 800 ₴